Kontakta oss

Telefon: 08-58 77 55 00

Besöksadress: Textilgatan 43

Postadress: Box 92150, 120 08 STOCKHOLM

Vill du komma i kontakt med någon av Plans medarbetare? Mejla fornamn.efternamn@plansverige.org

Har du frågor om ditt fadderskap eller Min sida?

Just nu håller vi på att omarbeta Min sida och den kan därför se märklig ut, eller så kan du uppleva problem med inloggningen. Ring oss så hjälper vi dig.

Ring: 0771-FADDER (0771-32 33 37)
Öppet måndag–torsdag kl 9–20, fredagar 9–16. Lunchstängt alla dagar kl 12-13.

Du kan också mejla till fadder@plansverige.org

Beställning av brevetiketter: info@plansverige.org

Har du synpunkter eller klagomål på Plans verksamhet?

Här hittar du kontaktvägar för klagomålshantering och whistle blowing.

Kontaktpersoner på olika avdelningar

Generalsekreterare

Anna Hägg-Sjöquist
Generalsekreterare
anna.hagg-sjoquist@plansverige.org

Åsa Åberg
Ledningsstrateg, tf assistent
asa.aberg@plansverige.org

Givarservice

Mia Arvidsson
Enhetschef Givarservice
mia.arvidsson@plansverige.org

Johanna Spetz
Handläggare Latinamerika, Projektledare gruppresor
johanna.spetz@plansverige.org

Matilda Lindberg
Handläggare Afrika
matilda.lindberg@plansverige.org

Desirée Wigzell
Handläggare Asien
desiree.wigzell@plansverige.org

Malin Paulsson
Handläggare
malin.paulsson@plansverige.org

Kommunikation

Jan Gustafsson
Kommunikationschef
jan.gustafsson@plansverige.org

Anna Boberg
Webmaster
anna.boberg@plansverige.org

Press

Sofia Klemming Nordenskiöld
Pressansvarig
sofia.nordenskiold@plansverige.org

Ulrika Belin
PR och sociala medier
ulrika.belin@plansverige.org

Företag

John Valencia
Ansvarig Företagsrelationer och samarbeten
john.valencia@plansverige.org

Biljana Ljuboje
Projektledare Företag
biljana.ljuboje@plansverige.org

Marknad

Emma Bergflo
Projektledare Marknad och Digital insamling
emma.bergflo@plansverige.org
 

Insamling

Torbjörn Gideskog
T.f. Insamlingschef
torbjorn.gideskog@plansverige.org

Volontärer

Lena Windahl
Volontärsamordnare
lena.windahl@plansverige.org

...

Om cookies