Om du har fått ett mejl med notis om att du har fått ett nytt brev att läsa från ditt fadderbarn så gör du följande för att läsa det: 1. Logga in på Min sida. 2. I menyn högst upp går du in under fliken som heter "Brev". 3. När du har klickat in dig där hittar du brevet under rubriken "inkorg".
Kommer inte till inkorgen. Något är fel.
Hej Mats, Får du något felmeddelande när du loggar in på Min sida? Testa gärna att logga in med Chrome som webbläsare. Om du inte lyckas öppna brevet får du gärna mejla oss till fadder@plansverige.org så kan vi mejla brevet som pdf till dig. Mvh, Vita
1. Logga in på Min sida.
2. I menyn högst upp går du in under fliken som heter "Brev".
3. När du har klickat in dig där hittar du brevet under rubriken "inkorg".
Får du något felmeddelande när du loggar in på Min sida? Testa gärna att logga in med Chrome som webbläsare. Om du inte lyckas öppna brevet får du gärna mejla oss till fadder@plansverige.org så kan vi mejla brevet som pdf till dig.
Mvh, Vita